W około 10-tym dniu ciąży (nie wiedząc jeszcze nic zupełnie) pojechaliśmy na koncert Iron Maiden. Niestety dźwięki do Stacha jeszcze nie docierały. Trzeba więc było mu zafundować Prodigy na Woodstocku! ; ) Nie pchałam się w tłum, tylko podziwiałam cały koncert z dość dużej odległości przy namiocie, ale i tak było niesamowicie.

W domu i samochodzie królowali u nas AC/DC, Kult, Iron Maiden, The xx, Metallica, Slash… i tak jest do dziś. No i Stach nauczył się uspokajać i zasypiać – jeszcze jako noworodek! przy pierwszych dźwiękach Highway to Hell. Zasypiał i żadne basy i solówki nie były w stanie go obudzić.

 

stach

Dzieciaki śpią często z częściowo otwartymi oczami. Wyglądają przy tym przerażająco. Kręcą oczami, jedno oko tam -drugie tam, czasem na ciebie spojrzy zupełnie nieświadomie (a może i świadomie?). Bezdzietni pytają czy to normalne. Normalne!

Stach w akompaniamencie swojego smoczka Elodie Details wyglądał dodatkowo upiornie.
A ile radości było widząc miny dziadków, wujków i znajomych, którym niekoniecznie pasuje zestawienie niemowlę+czaszka. Było to do przewidzenia, więc jeszcze bardziej nie mogliśmy doczekać się paczki. Z zagranicy na szczęście przyszła o wiele szybciej niż z kraju (!) Co jeszcze w niej było:
smycz Elodie Details, tudzież zawieszka – towarzyszy nam do dzisiaj, ponieważ ze smoczka Stach wyrósł;
i jeszcze inne rzecz, o których będzie mowa kiedy indziej : )

 

stachu

 

elodie1

 

stachens

 

 

smoczek / pacifiers – Crosseyed Jolly Elodie Details

zawieszka / pacifier clip – Crosseyed Jolly Elodie Details

apaszka / scarf – KappAhl

Kasia