Stachowy rok to niełatwa modowa sprawa. Z dnia na dzień z niemowlęcia dziecięciem się stał i ten przełomowy rozmiar w sklepie nie do ogarnięcia. Czy 92 jeszcze na niemowlakach czy już na dziecięcym? Sprzedawca nie wie… szuka… nie ma! brak rozmiaru 92 w sklepie. 86 może być za mały więc w zależności od firmy- na oko matka wybiera.

Poprosiliśmy więc najbliższą rodzinę po prostu o pieniądze. Przyjdzie czas – kupimy co będzie trzeba. Kto jak nie rodzice wiedzą najlepiej co dziecku potrzeba? Nie jest to wiek, w którym Stach świadomie przyjmuje urodzinowych gości, więc czy to koperta, autko, sweterek- nie ma znaczenia. Jak mnie weźmiesz na ręce, nakarmisz – możesz zostać : )

Trzeba było kupić kurtkę – kolejnej zimowej się nie opłaca, a z obecnej wyrósł. No to taką grubszą wiosenną. Zawsze jeden sweterek więcej założyć można.

Tata znalazł nam NASZĄ kurtkę, a’la skórzana czarna ramoneska:

stach1

stach21

W środku materiał dresowy, bardzo miły w dotyku, na rękach i na dole kurtki ściągacze.
Czekamy na babciny ochrzan za kolory ; )

No to czas na buty! Stach dopiero uczy się chodzić, dlatego kupiliśmy odpowiednio większe. Pasują do kurtki i generalnie do całej jego szafy : ) udało się!

stach3

stach4

stach5

kurtka / jacket – reserved kids

buty / shoes – nike (deichmann)

A skoro mowa o urodzinach…

Stach dostał kolorowe drewniane klocki z literkami i cyferkami. Ja takie z dzieciństwa pamiętam : ) świetna sprawa do nauki alfabetu, a wcześniej do gryzienia i rzucania.

Z tego miejsca chciałabym podziękować tym, którzy o nas pamiętali. Szkoda, że najbliżsi, których byliśmy pewni – tak bardzo nas zawiedli.

1zdjęcie